3 Porady, które ułatwią realizację zamówień paliw ciekłych

olej napędowy dla transportu

Czy potrzebny jest zbiornik do dystrybucji wewnętrznej?

Jedną z problematycznych kwestii jest ta, czy do rozładunku paliwa konieczny jest zbiornik. Otóż paliwo rzeczywiście najczęściej jest wytankowywane z naszej cysterny do specjalnego zbiornika magazynowego klienta. Jeśli zostaną zachowane warunki techniczne oraz będą przestrzegane zasady BHP, umożliwiamy rozładunek paliwa bezpośrednio do baku maszyn i pojazdów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość zakupu lub wypożyczania specjalnego zbiornika służącego do dystrybucji wewnętrznej. Są to w pełni wyposażone zbiorniki, o których więcej przeczytacie Państwo w zakładce zbiorniki. Wypożyczanie zbiorników jest naszą specjalną ofertą skierowaną do stałych klientów oraz osób, które zawierają z nami długoterminową umowę.

Czy cysterna zmieści się na posesję?

Kolejne pytanie dotyczy cysterny, za pomocą której odbywa się transport zamówionego paliwa ciekłego. Rozwiewając wszelkie wątpliwości, informujemy, że dysponujemy różnorodnymi cysternami, zróżnicowanymi także wielkościowo. Dzięki temu nie trzeba martwić się o to, że cysterna nie zmieści się na posesji. Świetnie uporają się z tym zadaniem niewielkie cysterny o pojemności 13 tysięcy litrów o DMC 18 ton. Co więcej, liczniki na cysternie są legalizowane i na żądanie klienta kierowca umożliwi wgląd do kopii świadectwa legalizacji.

Co w razie problemów z rozładunkiem?

Pytacie Państwo, co w razie trudności z dojazdem na posesję albo dotarciem w pobliże zbiornika. Zapewniamy, że jesteśmy odpowiednio przygotowani na każdą ewentualność i doskonale radzimy sobie z przeszkodami tego typu. Standardowy wąż do rozładunku, którym dysponujemy ma 25 metrów. Do zadań specjalnych służy inny, który mierzy aż 60 metrów!

Jeśli macie Państwo inne pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi w naszym poradniku, zapraszamy do kontaktu z nami.