Olej Opałowy - Dystrybucja i Transport

olej opałowy

Wykorzystywany przez nas do dystrybucji olej opałowy to olej opałowy lekki Orlen Ekoterm Plus albo Lotos Red. Produkt dostarczamy firmom z różnorodnych branż, a także gospodarstwom rolniczym i domowym. Olej opałowy dostarczany przez nas jest z powodzeniem wykorzystywane w przemyśle, hotelarstwie, ciepłownictwie, a także piekarnictwie, mleczarstwie czy nawet w myjniach samochodowych. Paliwo rozładowujemy do specjalnych zbiorników przeznaczonych do oleju opałowego. Produkt jest o obniżonej stawce akcyzy, dlatego nie stosuje się go do zasilania silników.

Olej opałowy najwyższej jakości

Co więcej, w związku z dbałością o wszystkie szczegóły i troską o zachowanie pełnego bezpieczeństwa, dopilnowujemy wszelkich formalności. Aby dokonać zakupu oleju opałowego lekkiego z obniżoną stawką podatku akcyzowego, należy spełnić odpowiednie wymagania: okazać kierowcy swój dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz wypełnić i podpisać oświadczenie o przeznaczeniu oleju na cele opałowe. Zgodnie z ustawą dopiero po podpisaniu oświadczenia przez upoważnioną osobę może nastąpić rozładunek paliwa. Wzór oświadczenia znajdziecie Państwo na naszej stronie w zakładce dokumenty.

Charakterystyka dostarczanego przez nas oleju opałowego lekkiego poświadcza mnogość jego zalet. Oprócz bezpieczeństwa użytkowania zapewnia dłuższą żywotność urządzeń grzewczych oraz bardzo prostą obsługę instalacji grzewczej. Pełne bezpieczeństwo zapewniają również wysoka temperatura zapłonu, która chroni przed ryzykiem przypadkowego wybuchu, a także niska zawartość siarki. Produkt jest wzbogacony w dodatki uszlachetniające, które optymalizują proces spalania i dzięki temu wydłużają żywotność urządzeń grzewczych.

Oferowane przez nas produkty są nowoczesnymi rozwiązaniami najwyższej jakości spełniającymi światowe normy pod względem parametrów eksploatacyjnych. Spełniają również wszystkie wymagania ochrony środowiska naturalnego. Skrupulatna kontrola na każdym etapie produkcji daje nam pewność, że produkty są zgodne z najwyższymi standardami, Państwu zaś – poczucie bezpieczeństwa i gwarancję oczekiwanej klasy jakości.

Potrzebujesz Zbiorniki na ON?

zbiornik na paliwo

Z naszym olejem opałowym docieramy do wielu klientów:

olej opałowy dla domów
olej opałowy dla gospodarstw rolnych
olej opałowy dla piekarni
olej opałowy dla hoteli
olej opałowy dla mleczarni
rolne gospodarstwo

Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i za pomocą specjalnego formularza