Olej napędowy - Koncesjonowany dostawca

olej napędowy

Stosowany przez nas olej napędowy dostarczamy firmom transportowym, budowlanym, przemysłowym, kopalniom, a także gospodarstwom rolnym. Oleje napędowe można wykorzystać do każdego urządzenia gospodarczego.

Olej napędowy rozładowujemy do zbiorników Mini CPN, a także bezpośrednio do baków  maszyn i pojazdów (na przykład ciężarówek, koparek, ciągników czy kombajnów) napędzanych silnikiem Diesla. Umożliwiamy również wynajem oraz sprzedaż zbiorników przeznaczonych do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego, co jest dla Państwa wielkim udogodnieniem.

Olej napędowy dla firm

Znajdujący się w naszej ofercie olej napędowy należy do najlepszych paliw w Europie. Jest to produkt nowoczesny, przewyższający jakością standardy unijne: zawartość siarki jest siedmiokrotnie niższa niż wymaga się tego w krajach Unii Europejskiej (zgodnie z Polską Normą PN-EN590). Nasz olej napędowy jest również w zupełności bezpieczny dla środowiska. W każdym szczególe dbamy o pełne bezpieczeństwo. Możemy je zapewnić dzięki odpowiednim substancjom aktywnym, które z jednej strony zapobiegają uciążliwym korozjom narażonych na nie i jednocześnie kosztownych części silnika; z drugiej natomiast – wytwarzają niewielką emisję zanieczyszczeń, wykorzystują bowiem ekonomiczne zużycie paliwa. Olej napędowy charakteryzuje się unikatową formułą, która zwiększa wydajność, zapewnia lepszą funkcjonalność, a także, co bardzo ważne, znacząco obniża koszty eksploatacji silnika.

W ofercie znajdą Państwo paliwo letnie, przejściowe oraz zimowe. Spełniamy również oczekiwania najbardziej wymagających klientów i na specjalne zamówienie dostarczamy olej napędowy o polepszonych parametrach (Orlen Arktyczny 2 i Lotos I Z-40).

Jeśli zdecydujecie się Państwo na nasz olej napędowy, zyskacie pełne bezpieczeństwo, specjalną ochronę, pewność najlepszego źródła oraz gwarancję najwyższej światowej jakości.

Potrzebujesz Zbiorniki na ON?

zbiornik na paliwo

Z naszym olejem napędowym docieramy do wielu klientów:

Firmy transportowe

olej napędowy dla transportu

Firmy przewozowe

bus

Firmy budowlane

olej napędowy dla budownictwa

Maszyny rolnicze

olej napędowy dla rolnictwa

Maszyny w kopalniach

olej napędowy dla kopalni

Maszyny w przemyśle

olej napędowy dla kopalni

Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i za pomocą specjalnego formularza