Koncesjonowany dostawca paliw płynnych - Mediwa

Mediwa Logo

Mediwa sp. z o.o. – od 2014 r. spełniamy zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi dystrybucji paliw na terenie Kotliny Kłodzkiej. Nasze doświadczenie jest wyrazem profesjonalizmu i najwyższych standardów, które gwarantujemy. Do Państwa dyspozycji są wykwalifikowani doradcy, którzy służą pomocą w sprzedaży paliw płynnych.

W  naszej  ofercie znajduje się olej napędowy oraz olej opałowy lekki.
Olej napędowy dostarczamy firmom transportowym, budowlanym i przemysłowym, kopalniom, a także gospodarstwom rolnym. Olej opałowy znajduje zastosowanie w przemyśle, hotelarstwie, ciepłownictwie, piekarnictwie, mleczarstwie oraz w gospodarstwach domowych i rolniczych. Olej ten stosowany jest również w myjniach samochodowych.

Paliwo spełniające najwyższe standardy

Naszym największym atutem jest paliwo spełniające najwyższe standardy. Produkty pochodzą wyłącznie z polskich rafinerii. Sprzedawane paliwo jest zgodne z wszelkimi normami określonymi w prawie, a każda transakcja opatrzona jest odpisem ze świadectwa jakości. Wyszczególnione parametry i rzetelna informacja zapewniają Państwu odpowiednie bezpieczeństwo. Paliwo dostarczamy za pomocą autocystern ADR w ciągu 24 godzin.

Wychodzimy naprzeciw wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom odbiorców. Ułatwiamy współpracę, dbamy o sprawną realizację zamówień oraz proponujemy dogodną formę opłacania ich kosztów. Umożliwiamy kredyty kupieckie oraz faktoring po podpisaniu umowy o współpracy. Dodatkowo Mediwa sp. z o.o. jako jedyna firma w Kotlinie Kłodzkiej znajduje się na białej liście Ministerstwa Finansów. To oznacza, że jesteście Państwo zwolnieni ze współodpowiedzialności z tytułu nieopłaconego podatku VAT.

Najwyższej jakości produkty poświadczone odpowiednimi certyfikatami oraz profesjonalna obsługa pozwalają nam budować trwałą i długoterminową relację z odbiorcami opartą na zaufaniu. Naszą misją jest dążenie do Państwa pełnej satysfakcji dzięki rzetelnemu wykonywaniu usług dystrybucji paliw ciekłych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

ogrzewanie domów

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Olej Napędowy

Wśród naszych najważniejszych usług oferujemy Państwu najwyższej jakości

Olej opałowy

Wśród naszych najważniejszych usług oferujemy Państwu najwyższej jakości

Zbiorniki

Wśród naszych najważniejszych usług oferujemy Państwu najwyższej jakości

Poradnik

Zapraszamy do przeczytania porad oraz nowości z naszej firmy w dziale

Zapraszamy do kontaktu zarówno telefonicznego jak i za pomocą specjalnego formularza