Dostawca paliw płynnych - kontakt

qweqdsadd
dfgfsdf
fghfgh

Zamów olej napędowy i olej opałowy oraz zbiorniki na paliwo

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mediwa sp. z o.o., ul. Fabryczna 1, 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie

Paliwo spełniające najwyższe standardy

Ponad wszystko dbamy o relacje z naszymi klientami, dlatego każdego z nich traktujemy indywidualnie. Każdy klient jest wyjątkowy, podobnie potrzeby każdego z nich są zróżnicowane. Staramy się, aby nasza oferta była każdorazowo dopasowana do oczekiwań i wszystkich wymagań. Współpraca z nami jest klarowna i sprawna. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, podzielimy się swoim doświadczeniem oraz udzielimy potrzebnych porad. Nasi wykwalifikowani doradcy pomogą Państwu podjąć słuszną decyzję. W związku z tym zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo za pomocą dostępnego na stronie formularza. Wystarczy wypełnić formularz zapytań, a wkrótce nasz doradca skontaktuje się z Państwem.

Podkreślamy, że Mediwa sp. z o.o. jako jedyna firma w Kotlinie Kłodzkiej znajduje się na białej liście Ministerstwa Finansów. W związku z tym jesteście Państwo zwolnieni ze współodpowiedzialności z tytułu nieopłaconego podatku VAT.

Nasze zamówienia są natychmiast realizowane


jesteśmy również w stanie przyspieszyć ten proces na indywidualne życzenie. Jeśli zatem zależy Państwu na ustaleniu czasu realizacji i dostawy, prosimy o informację drogą telefoniczną lub mailową.

Dodatkowo zachęcamy do konsultowania terminów płatności. Wychodzimy naprzeciw najśmielszym oczekiwaniom naszych klientów. Umożliwiamy zatem dogodną metodę opłacania kosztów zamówień. W tym celu oferujemy kredyty kupieckie, a także faktoring po podpisaniu umowy o współpracy.

Nasze ceny są konkurencyjne


zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów. Dopasowujemy umowę do potrzeb i możliwości klienta. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się sprzedaż zbiorników. Stałym klientom oraz osobom, które zdecydują się na dłuższą współpracę, proponujemy wypożyczanie specjalnych zbiorników do magazynowania zakupionego paliwa.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu omówienia współpracy oraz w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i zapytań.